Koučink Mgr. Eva Dygasiewiczová

Osobní, profesní a business kouč a především, žena, která má ráda život a všechny jeho barvy. Jsem přímá, náročná a podporující. Spolu se svými klienty hledáme životní sílu a energii k uskutečnění jejich cílů, snů a pro ně prospěšných změn. Mým záměrem je napomáhat Vám v dosažení konkrétních a jasných výsledků. 

Čajovna Banyan

Banyan (fíkovník bengálský) je posvátný strom Indie a Indonésie. Strom s velmi rozlehlou korunou, v jehož stínu se kdysi konaly vesnické schůze a popíjel čaj. Také sloužil jako místo, kde hinduiští obchodníci uskutečňovali své obchody. Nabízíme mnoho čajů i nečajů rozmanitých chutí napříč celým světem. Japonsko, Čína, Vietnam, Taivan, Indie, Afrika a Jižní Amerika. Čajovna nabízí kolem deseti značek tabáků mnoha příchutí (Fumari, Hookah Freak, Starbuzz a jiné). Dýmky připravujeme do klasických korunek i do ovoce. 

Art Of Heroes

Anonymouse.sk svět masek a opravdové svobody. Umění, zábava a fotografování. Vytváříme na zakázku latexové masky, pvc masky, filmové masky, marionetty, filmové repliky, zkrátka cokoliv dle vašich nejtajnějších snů a přání. Pomůžeme Vám zůstat Anonymous. Rozdáváme pozitivní energii a lásku. Milujeme umění! Milujeme zábavu! Nemáme strach! Nebudeme otročit! Fotíme! Streamujem! Jsme tu pro Vás! Podporujeme Anonymous a chceme opravdovou svobodu.

Zemědělský dvorek Dolní Lomná

Prodej farmářských produktů a prohlídka domácích zvířat. Součástí prohlídky Zemědělského dvorku je sedm zastavení, na kterých můžete shlédnout různé druhy domácích zvířat. Najdete zde králíky, kozy, ovce, prasata, krávu, tele, ale i slepice, husy a kachny. Upoutají vás i tabule se zajímavostmi o zvířatech a přírodě. Odpočinout si můžete na instalovaných lavičkách. Mezi největší atrakce dvorku je možnost prohlédnou si, pohladit či nakrmit tradiční hospodářská zvířata. Nechybí zde ani prosklený úl se včelami. 

Koučink a psychoterapie v Ostravě

Okruhy problémů, kde může psychoterapie pomoci: mezilidské vztahy, závislosti, nutkavé chování, osobnostní růst, životní orientace, psychologické a pedagogické poradenství, těžkosti v oblasti komunikace, strachy a fobie, školní a výchovné potíže, podpora a zvládání složitých situací, vypořádání se s minulostí, životní nespokojenost, psychosomatika ...

Virtuálna realita Žilina

Už si videl svojich kamarátov ako kreslenú postavičku alebo namakaného svalnáča? U nás si to môžeš vyskúšať! Ako prvý v Žiline ti prinášame možnosť stretnúť sa spoločne s priateľmi a blízkymi za hranicou reality. Používame len tie najmodernejšie technológie, vďaka ktorým sa môžeš hýbať v prostredí, prípadne šoférovať auto na závodnom simulátore. ba u nás môžete hrať až traja hráči súčasne a pritom si užívať priestor vyše 3x3 metra.

Na firmu.cz

Špičkový ucelený systém pro podporu Vašeho podnikání.Od založení firmy u nás či v zahraničí, přes účetnictví na míru a zastupování před úřady až po likvidaci společnosti. Privátní pojištění, BTC, bezpečnostní schránky pro Vaše cennosti, nákup/prodej investičních drahých kovů. Služby pro cizince: povolení k pobytu a víza, autoškola pro cizince, právní pomoc.

Cafe Decada

Naleznete u nás kuřácký i nekuřácký prostor, wi-fi připojení, psí kamarádi jsou vždy vítáni. Kromě čerstvě pražené kávy, domácích limonád, velkého výběru kvalitního alkoholu a netradičního místního piva z Vinohradského Pivovaru zaujme také atraktivní výběr pokrmů laděných do španělsko mexického stylu. Připravujeme snídaňová a obědová menu.