BCEx

Prodej a nákup Bitcoinů a dalších kryptoměn. Registrace je jednoduchá a transakce jsou zpracovávány okamžitě. Neustále sledujeme vývoj trhu a aktualizujeme naše ceny. Jsme česká firma, neváhejte a kontaktujte náš tým nebo navštivte web.

Delid CPU a Overclocking

Provádím delid Intel 115x procesorů. Jedná se výměnu teplovodivé pasty mezi chipem a tepelným rozvaděčem, která je od výroby příšerná. Po aplikaci Thermal Grizzly Conductonaut z India, Gália a Cínu dochází k drastickému snížení teplot až o 30°C a k poklesu potřebného napětí na frekvenci, na které procesor operuje. Rovněž nabízím profesionální taktování - overclocking na přání za účelem zvýšení výkonu vašeho počítače až o desítky procent.

Markéta Adamíková

Jsem kouč. Jsem žena. Jsem Markéta

Podporuji mé klienty na jejich cestě ke svobodě, štěstí a naplněným vztahům. Miluji změny a inovace v životě i byznysu, a právě proto podporuji i digitální měny. Více o mně a mých zkušenostech najdete na mém webu.

Pivnice u Sadu

Provoz pivnice s prodejem více druhů čepovaných a lahvových piv. Zajišťujeme i rozvoz jídel domácí a zahraniční kuchyně. Možnost posezení na zahrádce. Nabízíme sportovní přenosy, společenské akce, rauty, catering, fotbálek, šipky, jukebox nebo karaoke. Zabýváme se prodejem sudů a půjčujeme chlazení.

Pneuservis Vranovice

Nabízíme služby pneuservisu a prodej pneumatik. Jsme prodejní a servisní síť pneumatik značky Barum Continental. Prodáváme obutí pro osobní i nákladní automobily. Provádíme huštění plynem, kontrolu a výměnu brzdových destiček, tlumičů, výfuků, baterií či olejů nebo filtrů.

Click Hermanos

Google nás uznal jako certifikovanou agenturu AdWords, což znamená, že jsem složili několik zkoušek, které hodnotí naše odborné znalosti daného produktu. Jsem kvalifikovaní, abychom vám pomocí služby Google AdWords pomáhali rozvíjet vaše podnikání na internetu.

Sušienkovo

Nabízíme kvalitní holistické krmivo, zdravé pamlsky a nezávadné hračky pro psy i kočky. Vše řešíme z Fair trade surovin bez chemie a jiných nesmyslů. Podporujeme lokální dodavatale.

Zatím přijímáme BTC přes platební bránu BitPay na našem anglickém e-shopu, plánujeme ale nastavit systém BTC pro veškeré platby.