tPower racing

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost složená z odborníků v oboru s dlouholetou praxí.

Na trhu jsme od počátku vystupovali jako TDIchip, ale vzhledem k tomu, že zájem o úpravy benzínových motorů rostl a stále roste, bylo nutné na toto reagovat i obchodní značkou, proto jsme zvolili stávající značku tPower racing. Z tohoto důvodu můžete obě značky nacházet společně i na různých propagačních materiálech a vozidlech. Výhledově bude vše převedeno pod značku tPower racing a TDIchip zůstane vzpomínkou na začátky, kdy se úpravy prováděly převážně na naftových motorech.

Read More
Lukáš Koňařík

Ahoj. Jsem Lukáš.

Takto se vám pravděpodobně představím když se potkáme. Lépe mi to ale vždycky šlo s fotoaparátem, než se slovy. Skrze hledáček aparátu pozorovat dění kolem sebe, v ten nejlepší moment zmáčknout spoušť a zachovat okamžik na věky. I přes svou spíše introvertní povahu jsem od začátku raději fotil lidi než cokoliv jiného. Proto jsem se před lety rozhodl fotit první svatbu. Byl to neskutečně silný zážitek a po několika dalších svatbách jsem se utvrdil, že svatební fotografie je pro mně ta pravá cesta jak se realizovat ve fotografii. Kombinace reportážní fotografie, focení svatebních portrétů, ale i jiných žánrů fotografie za mnohdy velmi obtížných situací, které nachystá nejedna veselka je však největší výzvou. A ty se pokaždé snažím překonat a tím své schopnosti zdokonalovat.

Pokud vás osloví má práce a najdete na mých svatebních fotkách něco, co u jiných ne, budu se velmi těšit na naši spolupráci a na setkání, až budu moct říct „Ahoj, jsem Lukáš“.

Read More
B7 design

Provozujeme webhosting Infocity Hosting s podporou. Zajistíme provoz webu, mailů, databází, zaregistrujeme domény. Internetové stránky a online aplikace tvoříme na míru. Pokud máte nápad na speciální online nebo mobilní aplikaci, pomůžeme vám s její realizací. Máme zkušenosti i s obsáhlými online systémy. 

Read More
Funky Donuts

Jsme převážně obchod a take away, ale dá se u nás i posadit. Máme originální interiér a donuty zdobené polevou z belgické čokolády, kávu jsme si vybrali směs Ethiopie a Brazílie od La Bohéme a máme ji filtrovanou, servírovaná je do dvou nebo čtyřdecových kelímků s možností výběru mléka živočišného i rostliného. Dále nabízíme originální limonády Basil Seeds s bazalkovými semínky.

Read More
Flatio

Společnost Flatio je specialistou na střednědobé pronájmy. Je především pro ty, kteří potřebují najít bydlení na pár měsíců, a to nejčastěji po dobu delší pracovní návštěvy, studia, pobytu v rámci projektu Erasmus či po dobu rekonstrukce vlastní nemovitosti. Nebo také pro ty, kteří přijedou ze zahraničí navštívit na delší čas svoji rodinu a přátele.

U Flatio nejsou zažité stereotypy realitních kanceláří jako je kauce, osobní prohlídky bytů nebo podpis smlouvy na místě. Prohlídky na Flatio jsou řešeny virtuální návštěvou nabízených nemovitostí, smlouvy se podepisují online a nakonec platby za pronájem mohou nájemníci díky unikátní aplikaci platit online kartou nebo Bitcoinem. Flatio staví služby především na jednoduchosti, rychlosti a maximální pohodlnosti pro obě strany. Rezervovat bydlení přes Flatio je tak možné odkudkoli na světě.

Read More