EMS Body Development

 
EMS body.png

EMS je revoluční, vysoce efektivní a časově nenáročná tréninková metoda, která během pouhých 20 minut 1 - 2 x týdně stimuluje 90 - 95% veškerých kosterních svalů, včetně svalů hluboko uvnitř těla, majících klíčový vliv na lidské zdraví.

Během tréninku probíhají vaším tělem elektrické impulsy a vyvolávají až 100 svalových kontrakcí za sekundu. V porovnání s klasickým tréninkem dojde k zapojení nesrovnatelně většího množství svalové hmoty, což je dáno jednak tím že trénujete všechny svaly najednou místo izolované práce na jedné partii a zároveň v každém svalu dojde k zapojení mnohem většího množství svalových vláken než jste schopni zapojit běžným tréninkem. To znamená obrovskou nálož práce, což může pro mnohé znamenat ten nejintenzívnější trénink v jejich životě.

K čemu je to dobré?

Zlepšíte tím svůj svalový tonus, stimulujete svaly, zvýšíte sílu a zrychlíte svůj bazální metabolismus, což znamená, mimo jiné, rychlejší spalování tukových zásob. Krom toho aktivací hluboko uložených posturálních svalů dojde k určitému vtažení břicha dovnitř, což se může projevit například zmenšením obvodu pasu o několik centimetrů už v průběhu jednoho týdne. Zarážející je především rychlost s jakou se EMS trénink na těle projevuje.

EMS trénink je tak zajímavý zejména pro lidi kteří hledají velmi efektivní a účinný systém jak něco udělat se svým tělem, dále pro sportovce prakticky jakýchkoliv sportovních disciplín, jelikož jako doplněk jejich tradičního tréninku může tento trénink velmi zefektivnit.

Pak jsou to zranění sportovci, protože Ti tak mohou trénovat i když jsou vlivem zranění vyřazeni ze svého tréninku. EMS totiž zatěžuje svaly bez současného zatížení kloubů a pojivových tkání.

Dále jsou to lidé se zdravotními problémy způsobenými sedavým povoláním a životním stylem jako jsou například bolavá záda. Díky aktivaci vnitřních posturálních svalů se mohou takové problémy velmi rychle zmírnit. Dokonce lidé trpící inkontinencí ji tak mohou aktivací svalů pánevního dna zmírnit či úplně odstranit. Zejména pro ženy je pak velmi zajímavý také vliv EMS tréninku na celulitidu.

Naše studio je vybaveno špičkovým EMS strojem XBODY, vítězem FIBO INNOVATION AWARD 2014 za nejlepší inovaci a design v oblasti fitness. Tento stroj představuje skutečný vrchol EMS technologie a zejména v oblasti personalizace nastavení nemá konkurenci.

 

 

PŘIJÍMÁ DIGITÁLNÍ MĚNY

Bitcoin, Litecoin

 

KONTAKTY

petr@ems-bodydevelopment.cz
+420 777 624 006

 

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-NE: na objednání