Věříme mu

Všechny naše kryptoměny sami držíme v Trezoru

Dilema, jak bezpečně uchovávat kryptoměny, jsme řešili již od samotného založení Bitperie v roce 2014. Rozhodli jsme se na vlastní kůži vyzkoušet všechny solidní hardware peněženky – TREZOR, Ledger a KeepKey. Naši důvěru si získal TREZOR a níže popisujeme nejzásadnější důvody proč.

Sledovali jsme samotný start

Tým SatoshiLabs, který za Trezorem stojí, se na počátku snažil uspět crowdfundingovou kampaní na Kickstarteru. Tato akce ale dopadla fiaskem, jelikož Kickstarter se nestavěl ke krypto projektům zrovna pozitivně. Tým Trezoru se rozhodnul kampaň ukončit a najít si jinou cestu.

Získali si důvěru komunity

Jelikož měli v SatoshiLabs již hotový prototyp, rozhodli se vyjít ještě ambicioznější cestou. Byla to dost možná jejich poslední šance, protože získat vhodného investora v těchto začátcích bylo nadmíru obtížné.

Vytvořili Trezoru produktovou page a umožnili uživatelům si Trezor prostě předplatit. Rozhodli se tedy na vlastní pěst získat důvěru krypro komunity a to se jim nakonec vyplatilo. Podařilo se jim vybrat dostatek prostředků, rozjet výrobu a za několik měsíců začly uživatelům přicházet jejich objednané Trezory.

Český výrobek s mezinárodním dosahem

Od té doby se o českém Trezoru psalo a mluvilo na všemožných světových portálech a diskuzních fórech (Forbes, CoinDesk, CNN a další). TREZOR byla první hardwarová peněženka na světě, vytvořená týmem, který spustil první těžební pool na světě. Jako češi jsme na tento produkt samozřejmě hrdí a pyšní.

Uživatelské prostředí webové aplikace, pomocí které TREZOR obsluhuješ, je v češtině a zobrazuje zůstatky v českých korunách (vhodné mimo jiné taky pro firemní účely, pokud chceš nakupovat bitcoiny na firmu).

Práce s Trezorem je intuitivní a snadná

Nastavení je velice snadné a zabere chvíli. Vždy, když si nebudeš vědět rady, můžeš se obrátit na support, který reaguje velmi rychle (máme vyzkoušeno) a navíc vše vyřešíš v českém jazyce. Peněženku můžeš používat na jakémkoliv počítači (opravdu i v internetové kavárně a na nezabezpečených sítích) a nemusíš mít strach, že o něco přijdeš.

Kdyby se ti podařilo peněženku ztratit nebo zničit, stačí si koupit novou, obnovit ji ze zálohy a vše máš zpět. Pokud ti někdo peněženku odcizí, k prostředkům se nedostane, protože je peněženka chráněna speciálně proměnlivým PINem.

 
Daromir-cover-photo.jpg

daromír o trezoru

Zprvu jsem měl z TREZORU pocit – málo muziky za hodně peněz – díky nekvalitnímu příslušenství a lacinému pocitu v ruce (tělo ze z plastu). Skutečná hodnota je ovšem uvnitř. Testoval jsem jeho rivaly (Ledger a KeepKey) a TREZOR byl vždy o krok napřed. Zajistil mi klidné spaní v krypto světě.

Jiri-cover-photo.jpg

jirkova zkušenost

„Přehledné uživatelské prostředí, podpora češtiny, vysoká bezpečnost. Díky ERC20 tokenům můžeš mít v Trezoru více než 100 kryptoměn. A navíc: málokdy narazíš na firmu, kde lidem zodpovídá dotazy na sociálních sítích i samotný CEO. Must have zařízení. Jediná škoda je, že ho nepřipojíš k iOS (lze pouze Android).“

 

Recenze

Nejsme sami, kdo je spokojen

Podívej se na recenze jiných a udělej si vlastní představu. Vypíchli jsme tři z mnoha. Zejména doporučujeme step-by-step návod na btctip.cz. Pokud je to málo, desítky dalších se válí na Google nebo YouTube.

 
trezor_kolaz_2-780x450.jpg

Bitcoin Trezor recenze: Jak mít bitcoiny v bezpečí

Karel Fillner
Publikováno 14. 11. 2014

trezor-youtube-recenze.jpg

Trezor Wallet Review - Trezor Bitcoin Wallet

Immersive Tech TV
Publikováno 26. 7. 2017

coindesk.jpg

Review: Bitcoin 'Vault' Trezor Lives Up to its Name

Nermin Hajdarbegovic
Publikováno 18. 10. 2014

 

Kde koupit?

TREZOR je velmi jednoduše dostupný. Srovnej ceny třeba na Heuréce a Zboží.cz. Nakoupit ho můžeš taky na Alze rovnou za bitcoiny. A to není vše, máme pro tebe jeden tip.

Kamarádíme se už řadu let s e-shopem Sluchatka.net a na letošním Hacker Congressu jsme společně vymysleli lepší cenu, za kterou můžeš TREZOR koupit. Tento e-shop mimochodem prodává sluchátka snad všech světových značek a nechybí možnost platit bitcoinem.

Adam ze sluchatka.net je podobný nadšenec do bitcoinu jako my, a tak se rozhodnul na svém e-shopu TREZOR nabízet taky. Málokdo to ovšem ví, a tak jsme vymysleli možnost nakoupit Trezor rovnou tady a vyladili jsme i lepší cenu.

Trezor můžeš koupit za 2690 Kč včetně DPH. Objednávky v pracovní dny přijaté do 13:00 se expedují tentýž den a poštovné je gratis. To by šlo, ne?

trezor_cena.jpg
 

Dostupnost: Skladem
BARVY: ČERNÁ A BÍLÁ
poštovné: zdarma
odesíláme do: ČR a na slovensko

 

Chci TREZOR

Vyplň tuto objednávku a TREZOR máš brzo doma

Jakou chceš barvu Trezoru a kolik kusů?
Kolik Trezorů ti máme poslat?
Kam Trezor pošleme?
Chceš platit hotově nebo v bitconech?
Potřebuješ něco upřesnit? Máš zájem o více Trezorů o více barvách? Zde je to správné místo, kam to napsat.
 
 

Kdo ti Trezor pošle?

Tuto nabídku jsme pro tebe dohodli se shopem Sluchatka.net (mimochodem, přijímají bitcony:). Trezor ti příjde tedy od nich – hifistudio.cz s.r.o., IČ: 28182839. Jakékoliv dotazy či případné reklamace s tebou rádi pořeší. Na e-mail ti příjde potvrzení objednávky. Zboží posílají na druhý den od objednávky. Pokud stihneš objednat v pracovní dny do 13:00, expedují tentýž den.

A mimochodem: vlastní logo v Trezoru:)

Víš o tom, že do Trezoru si můžeš nahrát vlastní obrázek? Na úvodní obrazovku si můžeš nahrát logo nebo jinou grafiku. Jak na to najdeš v tomto návodu.

bitperia-trezor.jpg