Věříme mu

Všechny naše kryptoměny sami držíme v Trezoru

Dilema, jak bezpečně uchovávat kryptoměny, jsme řešili již od samotného založení Bitperie v roce 2014. Rozhodli jsme se na vlastní kůži vyzkoušet všechny solidní hardware peněženky – TREZOR, Ledger a KeepKey. Naši důvěru si získal TREZOR a níže popisujeme nejzásadnější důvody proč.

Sledovali jsme samotný start

Tým SatoshiLabs, který za Trezorem stojí, se na počátku snažil uspět crowdfundingovou kampaní na Kickstarteru. Tato akce ale dopadla fiaskem, jelikož Kickstarter se nestavěl ke krypto projektům zrovna pozitivně. Tým Trezoru se rozhodnul kampaň ukončit a najít si jinou cestu.

Získali si důvěru komunity

Jelikož měli v SatoshiLabs již hotový prototyp, rozhodli se vyjít ještě ambicioznější cestou. Byla to dost možná jejich poslední šance, protože získat vhodného investora v těchto začátcích bylo nadmíru obtížné.

Vytvořili Trezoru produktovou page a umožnili uživatelům si Trezor prostě předplatit. Rozhodli se tedy na vlastní pěst získat důvěru krypro komunity a to se jim nakonec vyplatilo. Podařilo se jim vybrat dostatek prostředků, rozjet výrobu a za několik měsíců začly uživatelům přicházet jejich objednané Trezory.

Český výrobek s mezinárodním dosahem

Od té doby se o českém Trezoru psalo a mluvilo na všemožných světových portálech a diskuzních fórech (Forbes, CoinDesk, CNN a další). TREZOR byla první hardwarová peněženka na světě, vytvořená týmem, který spustil první těžební pool na světě. Jako češi jsme na tento produkt samozřejmě hrdí a pyšní.

Uživatelské prostředí webové aplikace, pomocí které TREZOR obsluhuješ, je v češtině a zobrazuje zůstatky v českých korunách (vhodné mimo jiné taky pro firemní účely, pokud chceš nakupovat bitcoiny na firmu).

Práce s Trezorem je intuitivní a snadná

Nastavení je velice snadné a zabere chvíli. Vždy, když si nebudeš vědět rady, můžeš se obrátit na support, který reaguje velmi rychle (máme vyzkoušeno) a navíc vše vyřešíš v českém jazyce. Peněženku můžeš používat na jakémkoliv počítači (opravdu i v internetové kavárně a na nezabezpečených sítích) a nemusíš mít strach, že o něco přijdeš.

Kdyby se ti podařilo peněženku ztratit nebo zničit, stačí si koupit novou, obnovit ji ze zálohy a vše máš zpět. Pokud ti někdo peněženku odcizí, k prostředkům se nedostane, protože je peněženka chráněna speciálně proměnlivým PINem.

 
Daromir-cover-photo.jpg

daromír o trezoru

Zprvu jsem měl z TREZORU pocit – málo muziky za hodně peněz – díky nekvalitnímu příslušenství a lacinému pocitu v ruce. Skutečná hodnota je ovšem uvnitř. Testoval jsem jeho rivaly (Ledger a KeepKey) a TREZOR byl vždy o krok napřed. Zajistil mi klidné spaní v krypto světě.

Jiri-cover-photo.jpg

jirkova zkušenost

„Přehledné uživatelské prostředí, podpora češtiny, vysoká bezpečnost. Díky ERC20 tokenům můžeš mít v Trezoru více než 100 kryptoměn. A navíc: málokdy narazíš na firmu, kde lidem zodpovídá dotazy na sociálních sítích i samotný CEO. Must have zařízení. Jediná škoda je, že ho nepřipojíš k iOS (lze pouze Android).“

 

Recenze

Nejsme sami, kdo je spokojen

Podívej se na recenze jiných a udělej si vlastní představu. Vypíchli jsme tři z mnoha. Zejména doporučujeme step-by-step návod na btctip.cz. Pokud je to málo, desítky dalších se válí na Google nebo YouTube.

 
trezor_kolaz_2-780x450.jpg

Bitcoin Trezor recenze: Jak mít bitcoiny v bezpečí

Karel Fillner
Publikováno 14. 11. 2014

trezor-youtube-recenze.jpg

Trezor Wallet Review - Trezor Bitcoin Wallet

Immersive Tech TV
Publikováno 26. 7. 2017

coindesk.jpg

Review: Bitcoin 'Vault' Trezor Lives Up to its Name

Nermin Hajdarbegovic
Publikováno 18. 10. 2014

 

Kde koupit?

TREZOR je velmi jednoduše dostupný. Srovnej ceny třeba na Heuréce a Zboží.cz. Nakoupit ho můžeš taky na Alze rovnou za bitcoiny.

Máme Trezor opět skladem!

Za speciální cenovku 2490 Kč nebo 99 EUR posíláme Trezor včetně poštovného kamkoliv v rámci České republiky a Slovenska.

trezor_cena.jpg
 

Rychlá objednávka

Ve spolupráci s hifistudio.cz s.r.o. nabízíme Trezor za fajn cenu. Objednávejte před formulář níže. Expedujeme na druhý den. Platit budete při až převzetí na dobírku.

Trezory posílá náš partner hifistudio.cz s.r.o. na dobírku. Případné reklamace a dotazy směřuj přímo na ně. Brzy ti příjde e-mail s přijetím objednávky.