Posts in Česká republika
Penzion Silma

Penzion Silma se nachází na okraji města Rychvald. Je obklopený přírodou, s krásným výhledem na okolní krajinu a v dáli na Beskydy. Nabízíme ubytování v příjemném a velmi klidném prostředí bez dalších rušivých elementů za přijatelné ceny necelých 7 km od centra města Ostravy s bezplatným hlídaným parkovištěm s bezplatnou wi-fi.

Můžete si vybrat ubytování v třílůžkovém nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, případně v luxusně zařízeném apartmánu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Read More
Le Valmont club & lounge

Malá Paříž v Praze. Stylový taneční klub, kde se může stát cokoliv, a koktejlový bar, kde chcete ochutnat všechno. Vítěz kategorií „nejlepší nový podnik“ a „nejlepší klub“ v soutěži Czech Bar Awards 2016.

Inspirovali jsme se Valmontem, filmem Miloše Formana, a dekadencí Francie 18. století. Vzýváme zábavu, velebíme život a oslavujeme lásku.

Necháte se svést?

Read More
Slim FOX

Kosmetické studio SlimFOX je místem, kde objevujeme krásu a pomáháme jí rozkvést. Být krásná znamená především cítit se dobře ve své kůži a být sama se sebou spokojená.

Pokud vlastníte Bitcoiny nebo některou z vybraných kryptoměn, můžete u nás zaplatit služby i zboží pomocí těchto moderních platebních prostředků. Doporučujeme platbu provést 24 hodin před plánovaným ošetřením nebo návštěvou našeho studia a nejlépe nás předem informovat, že službu nebo zboží platíte předem. Vzhledem k velkým kurzovním výkyvům nejen Bitcoinu, ale prakticky všech kryptoměn, je vyžadováno vždy platit vypočtenou cenu, která je platná v okamžiku odeslání platby.

Read More
Labka Hackerspace

V Labce se každý sudý čtvrtek konají přednášky o cryptu, každé úterý je sraz členů. můžete se u nás učit nebo učit, hrát si s hardware, software, či sociálními projekty a projekty uměleckými.

Komunita spíše White Hatů, linuxářů, síťařů, programátorů a technologických nadšenců, která pomáhá sdílet a dozvídat se. Členské a komunitní bar.

Read More
Resort Boží Oko

Cesta z Prahy vám bude trvat jen hodinu a kousek. A můžete se ponořit do vlídné atmosféry jihočeského venkova, kde můžete prožít spoustu nádherných okamžiků s rodinou nebo třeba na firemních akcích.

V prostorách barokního statku Malé Chrášťany č.4 z roku 1850 a barokního statku Malé Chrášťany č.5 z roku 1856 byl zřízen Wellness Hotel s ubytovací kapacitou 54 lůžek. Oba barokní statky jsou jako klenoty jihočeského baroka památkově chráněné venkovské usedlosti.

Zvenku vás uchvátí svojí starobylou architekturou selského baroka, uvnitř pak svým designem, originálním interiérem a prostornou zahradou o rozloze 10.000 m2 s dvěma jezírky.

Read More
Vodní doprava Strážnice

Vodní doprava Strážnice je typická malá rodinná firma, která vznikla v roce 1998. Začínali jsme tím, že jsme si od Agentury pro rozvoj turistiky na Baťově kanálu pronajali pět kanoí Prijon. V následujícím roce 1999 jsme už pronajímali motorové pramice Caroline Skiff pro 5 osob a o čtyři roky později vznikl nápad pořádat vyhlídkové plavby osobní lodí Ámos. Tuto loď s kapacitou 30 osob pro nás postavila firma Alba Břeclav a vyhlídkové a výukové plavby, stejně jako možnost využít plavby na této lodi pro oslavy, porady a semináře, se staly mezi našimi klienty velmi populární.

Inspirováni půvabnými holandskými obytnými loděmi a jedinečnou možností trávit na nich dovolené a volný čas jsme naši nabídku v roce 2005 rozšířili o možnost pronájmu kajutových člunů. Nejprve jsme zakoupili člun Vega pro vícedenní plavby po Baťově kanálu a o tři roky později jsme již provozovali další obytné lodě přivezené z Holandska – Zuzu a Bety, k nimž v letošním roce při byla ještě loď Lucky.

V současné době disponujeme jako jediní všemi druhy plavidel, která se na vodní cestě Baťův kanál mohou uplatnit.

Read More
tPower racing

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost složená z odborníků v oboru s dlouholetou praxí.

Na trhu jsme od počátku vystupovali jako TDIchip, ale vzhledem k tomu, že zájem o úpravy benzínových motorů rostl a stále roste, bylo nutné na toto reagovat i obchodní značkou, proto jsme zvolili stávající značku tPower racing. Z tohoto důvodu můžete obě značky nacházet společně i na různých propagačních materiálech a vozidlech. Výhledově bude vše převedeno pod značku tPower racing a TDIchip zůstane vzpomínkou na začátky, kdy se úpravy prováděly převážně na naftových motorech.

Read More
Lukáš Koňařík

Ahoj. Jsem Lukáš.

Takto se vám pravděpodobně představím když se potkáme. Lépe mi to ale vždycky šlo s fotoaparátem, než se slovy. Skrze hledáček aparátu pozorovat dění kolem sebe, v ten nejlepší moment zmáčknout spoušť a zachovat okamžik na věky. I přes svou spíše introvertní povahu jsem od začátku raději fotil lidi než cokoliv jiného. Proto jsem se před lety rozhodl fotit první svatbu. Byl to neskutečně silný zážitek a po několika dalších svatbách jsem se utvrdil, že svatební fotografie je pro mně ta pravá cesta jak se realizovat ve fotografii. Kombinace reportážní fotografie, focení svatebních portrétů, ale i jiných žánrů fotografie za mnohdy velmi obtížných situací, které nachystá nejedna veselka je však největší výzvou. A ty se pokaždé snažím překonat a tím své schopnosti zdokonalovat.

Pokud vás osloví má práce a najdete na mých svatebních fotkách něco, co u jiných ne, budu se velmi těšit na naši spolupráci a na setkání, až budu moct říct „Ahoj, jsem Lukáš“.

Read More